ویتامینه کردن مو

ویتامینه کردن مو بیشتر در مواقعی انجام میشود که مو در اثر هایلات یا دکلره مکرر توسط افراد آسیب دیده و دچار شکنندگی و خشکی بیش از حد میشود و حتی با یک کشش کوچک خرد شده و از بین میرود. در این مواقع باید مو تا جایی که آسیب دیده کوتاه شود و یا به صورت مدوام به ویتامینه کردن مو بپردازید تا موها به مرور زمان دوباره استقامت خود را پیدا کرده و رشد کنند. بعضی ها معتقدند که دکلره و رنگ کردن و یا فر کردن و صاف کردن موها همیشه باعث صدمه زدن به موها نمیشود اگر از یک محافظ و ماسک مناسب بر روی مو استفاده شود . اگر قبل و بعد از دکلره و یا هایلات یا استفاده از مواد شیمیایی بر روی مو از محصولات ویتامینه کردن مو و کاندیشنر های مو استفاده کنیم رطوبت در ساقه مو حفظ می شود ودر نتیجه مواد شیمیایی صدمه ای به مو وارد نمی کند.

مزایا و فواید ویتامینه کردن مو

همه افراد به ویژه بانوان به زیبایی و سلامت موهای خود اهمیت زیادی میدهند.همه میدانیم که لازمه داشتن موهای سالم و زیبا یک برنامه غذایی درست و سالم و همچنین استفاده از شامپو های متناسب با نوع موی سر می باشد و در مرحله بعدی ویتامینه کردن مو اهمیت دارد. در ویتامینه کردن مو با استفاده از مواد آبرسان و محصولاتی که حاوی مواد تقویت کننده و ویتامین است سلامت و زیبایی از دست رفته موهای آسیب دیده را باز میگردد. ویتامین و پروتئین در این محصولات به ساقه مو نفوذ کرده و باعث میشود موهایی که خشک و ضعیف و شکننده شده است دوباره درخشان و شاداب شوند. عمل ویتامینه کردن مو بیشتر در سالن های آرایشی به وسیله محصولات مغذی و ماسک های تقویت کننده مو انجام میشود. بیشتر این محصولات چرب هستند و باعث آبرسانی و برگشت چربی در موهای آسیب دیده و خشک می شود.

ویتامینه کردن مو در سالن آنیس

ویتامینه کردن مو در سالن زیبایی آنیس با محصولات کاملا گیاهی میراژ انجام میشود. میراژ تراپی، یک روش از ویتامینه کردن مو است که برای موهای خشک و آسیب دیده در سالن آنیس توسط نیروهای کاملا حرفه ای انجام می شود. این ماسک ترمیم کننده، حاوی روغن آرگان و روغن دانه کتان است روغن آرگان حاوی ویتامین بوده که آسیب های ناشی از حرارت اکسیدان کردن مو و اتوزدن بیش از حد موها را ترمیم و موخوره ها را توسط پروتئین ها در ساختار مو درمان میکند. این روغن نوعی ضد شکنندگی مو محسوب میشود و بین پولک های مو نفوذ کرده و موجب افزایش مقاومت مو میشود. مواد روغنی همراه با ماساژ کامل سر باعث تقویت پیاز موی سر می شود. ویتامینه کردن مو با محصولات میراژ باعث نرمی و لطافت موها شده و از وز شدن و شکنندگی آنها جلوگیری می کند. درمان دائمی برای موهای فوق العاده خشک و شکننده در سالن زیبایی آنیس با ویتامینه کردن مو با محصولات میراژ به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. نرم کننده حجم دهنده و آبرسان محصولات میراژ علاوه بر ترمیم مو باعٍ افزایش حجم آن میشود.عصاره برنج گندم کراتین و پروتئین موجود در آن باعٍآبرسانی و تغذیه موهای شما می شود.