Propose a diet for hair health
پیشنهاد رژیم غذایی برای سلامت موها
نوامبر 7, 2018
Use garlic to grow hair
نحوه استفاده از سیر برای رشد مو
نوامبر 13, 2018
Color for your eyes color

انتخاب بهترین رنگ مو برای چشم میشی به دو عامل اصلی تعیین تن پوست و رنگ چشم بستگی دارد

بهترین رنگ مو برای چشم میشی رنگ

انتخاب رنگ موی جدید می‌تواند یک کار دلهره‌آور باشد. از رنگ‌های مختلف و سایه‌هایی که وجود دارد، چطور می‌توانید مناسب‌ترین را انتخاب کنید؟ زمانی که با این سوال برخورد می‌کنید توجه به رنگ چشم و پوست شما مفید است. میشی یک رنگ چشم گسترده است که چشم بسیاری از افراد را شامل می‌شود. در این نوشته وب‌سایت سالن آرایش و زیبایی آنیس می‌خواهیم شما را با بهترین رنگ موهای مناسب با چشم میشی آشنا کنیم. در واقع انتخاب رنگ مو هنگامی که شما تن پوست و رنگ چشمان خود را در نظر بگیرید، کار آسانی است.

بهترین رنگ مو برای چشم میشی چیست؟

انتخاب بهترین رنگ مو برای چشم میشی به دو عامل اصلی تعیین تن پوست و رنگ چشم بستگی دارد. اگر برای اولین‌بار است که این کار را می‌کنید، تعیین تن پوست کمی مشکل‌تر است.

چشمان میشی را می‌توان به دو دسته گسترده تقسیم کرد. چشم‌های میشی متمایل به سبز و میشی متمایل به قهوه‌ای. تفاوت‌هایی که در هنگام انتخاب رنگ مو به وجود می‌آید، این است که چشم‌هایی با رنگ سبز در سایه‌های خنثی مثل بلوند پلاتین و خاکستری بهتر هستند؛ در حالی که چشم‌های میشی متمایل به قهوه‌ای بهتر است با رنگ های متمایل به زرد، قرمز و قهوه‌ای هماهنگ شود.

از سوی دیگر مشخص کردن تن پوست کمی پیچیده‌تر است. ساده‌ترین راه برای انجام آن این است که با نگاه کردن به مچ دست خود در زیر نور آفتاب، به رگ‌های خود نگاه کنید. اگر آنها به نظر آبی یا بنفش می‌رسند؛، تن پوست شما خنک است. در حالی که اگر سبز به نظر می‌رسد، تن پوست شما گرم است. اگر نمی‌توانید بگویید که آبی یا سبز هستند، ممکن است که تن پوستی خنثی داشته باشید. تن پوست خنثی به عنوان پوست زیتونی نیز شناخته می‌شود.

حالا با توجه به این دو عامل، به کمک راهنمای زیر بهترین رنگ مو را برای چشم میشی خود انتخاب کنید.

1. بهترین رنگ مو برای چشم میشی و پوست گرم و صاف

اگر پوستی صاف و لطیف داشته باشید، تن پوست شما تعیین می‌کند که چه رنگ مویی برای شما خوب است. افرادی با تن پوست گرم نباید از رنگ‌های با تن قرمز و زرد استفاده کنند. همچنین استفاده از سایه‌های روشن و تیره در این افراد یکی از بهترین پیشنهادات است.

ایده‌های رنگ مو برای چشم میشی با پوست صاف و تن گرم بسیار متنوع است. رنگ‌های شکلاتی و قهوه‌ای می‌تواند به چشم‌های شما سایه‌ای سبز دهد. رنگ ماهگونی نیز پیشنهاد دیگری است که می‌تواند به چهره شما بیاید.

درباره موی شما بهتر است از رنگ‌های سرد مثل بلوند پلاتین و رنگ‌های آبی و سبز دوری شود. همچنین بهترین رنگ برای شما مشکی است.

2. بهترین رنگ مو برای چشم میشی و تن پوست سرد و صاف

استفاده از سایه‌های مو به کمک روش‌های مثل بالیاژ مو و هایلایت مو، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این گروه است. در واقع از سبک‌ترین سایه‌ها تا تیره‌ترین آنها، به رنگ چشم و تن پوست شما می‌آید و چهره شما را شگفت‌انگیز خواهد کرد.

همچنین مانند گروه قبلی رنگ موی مشکی یک انتخاب عالی برای شماست. در واقع این رنگ می‌تواند درخشش چشم شما را به رنگ‌های سبز و طلایی متمایل کند. همچنین خاکستری، قهوه‌ای، فندقی و شکلاتی از دیگر رنگ‌هایی است که می‌توانید به آن فکر کنید. در نهایت رنگ‌های شاد مثل قرمز و سبز و آبی نیز ممکن است با چهره شما هماهنگ باشد.

این گروه از چشم میشی بهتر است از رنگ موهای بر پایه قرمز، سایه‌های نارنجی و زرد و همینطور رنگ طلایی بر پایه قهوه‌ای اجتناب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *