خدمات موآیا برای دریافت خدمات مو به دنبال یک سالن خوب هستید؟ آیا برای بروز ترین رنگ مو و بالیاژ مو و بهترین هایلات ها به دنبال یک سالن زیبایی با نیروهای متخصص و حرفه ای هستید؟ سالن زیبایی آنیس با نیروهای حرفه ای و متخصص در بهترین نقطه تهران در زمینه رنگ مو و انواع هایلات ها و مش ها و همچنین بهترین بالیاژ های بروز در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات دیگر شامل براشینگ و جدیدترین و زیبا ترین مدلهای شنیون متناسب باچهره در این سالن به همه شما عزیزان ارایه میشود.

از دیگر خدمات سالن زیبایی آنیس کوتاهی یا کوپ با اخرین متد روز و انتخاب و سلیقه شما انجام می شود. در سالن زیبایی آنیس ویتامینه کردن مو با بهترین مواد گیاهی برای موهای آسیب دیده و شکننده به صورت حرفه ای انجام می شود. سالن زیبایی آنیس یکی از بهترین سالن های زیبایی با مدیریت سر کار خانم صادقی با 15 سال سابقه در هنر آرایشگری و کار با مواد در زمینه رنگ های تخصصی مو، بالیاژ، آمبره و کراتین مو میباشد. برای دریافت بهترین خدمات مو با آسودگی خاطر به سالن زیبایی آنیس اطمینان کنید.

مواد کاررنگ مو مَژی رل لورال

- تكنولوژى منحصر به فرد -دو ماده موثر كه هر سه منطقه مو راهمزمان مورد مراقبت و درمان قرار مى دهد - در قسمت كورتكس مو قرار مى گيرد - در پيوند دهنده هاى بين سلولى قسمت كوتيكول مو قرار ميگيرد

بلوند استوديو

بلياژ زيبا با پودرهاى بدون آمونياك، چند منظوره بلوند استوديو

نوآورى در كرم هاى مش

مخلوط دو كرم مختلف نميريزد، خشك نميشود، پف نمى كند
پولك هاى مو محافظت ميشود
براحتى رنگ باز ميكند و يك رنگ بلوند شفاف همراه با موهاى ابريشمين بوجود مى اورد

آبرسان قوی و برای موهای آسیب دیده

مناسب برای موهای ضعیف و خشک شده که از کراتین موها محافظت میکند


درباره ما