بالیاژ مو

بالیاژ مو جدیدترین تکنیک در هایلات مو می باشد . بالیاژ مو تکنیکی بروز و پیشرفته که در بین ستارگان هالیوودی بسیار پرطرفدار و محبوب است. برای اولین بار این تکنیک در فرانسه و در سال 1970 انجام شد. امروزه بالیاژ مو در تمام دنیا رایج شده و طرفداران بسیار زیادی دارد. این مدل به موها ی شما ظاهری شیک و مدرن می دهد. بالیاژ مو با روشهای قدیمی رنگ کردن و هایلات کردن مو تفاوت دارد. در بالیاژ مو بدون نیاز به فویل و پوشش آرایشگر میتواند با استفاده از دست رنگ را بر روی مو بگذارد. این روش با ایجاد سایه بر روی مو حالت زیبا و چشمگیری را ایجاد میکند که نسبت به تکنیک های قدیمی رنگ و هایلات بسیار متفاوت است.

علت اینکه بالیاژ مو برای اکثر خانم ها جذابیت زیادی دارد این است که در این روش مو از ریشه رنگ نمی شود و نیازی به رنگ ریشه مکرر نمی باشد چون رشد ریشه مو باعث تغییر زیاد در ظاهر آن نمی شود. همه خواهان ظاهر شیک و به روز هستند استفاده از روش بالیاژ مو به علت اقتصادی به صرفه میباشد زیرا ممکن است نتوانید هر چند وقت یکبار برای رنگ کردن مجدد به آرایشگاه بروید و در ضمن هرچقدر هم که مو بلند شود زیبایی خود را از دست نمی دهد. بالیاژ مو مناسب برای موهای بلند و کوتاه است که البته در موهایی که اندازه آن تا زیر شانه باشد بسیار زیبا می شود. بهتر است که بالیاژ مو بر روی موی طبیعی انجام شود ولی اگر مو شما از قبل رنگ شده نگران نباشید. روش های زیادی برای بالیاژ مو وجود دارد . برای بالیاژ کردن مو بهتر است که به متخصصین و نیروهای حرفه ای در سالن آنیس مراجعه کنید تا بتوانید موهای زیباتری را داشته باشید.

روش انجام بالیاژ مو

انجام بالیاژ مو به اندازه و مدل موهای شخص بستگی دارد. در بالیاژ مو از فویل مخصوص و قلم رنگ مو استفاده میشود.آنچه در بالیاژ مو اهمیت دارد تکنیک و چگونگی اجرای بالیاژ مو است. بعضی از متخصصین موها را با فویل‌های مخصوص جدا می کنند و برخی دیگر موها را به چند دسته تقسیم کرده و با دست هر قسمت را رنگ می کنند. نسبت به دیگر تکنیک های رنگ و مش انجام تکنیک بالیاژ مو به اندازه وحجم موهای فرد بستگی دارد. انجام بالیاژ مو به دقت و تبحر و زمان بیشتری نیاز دارد.